Idiot Princip – 11 stop CD

PDF Tisk E-mail

Napsal Alan

  


Idiot Princip – 11 stop CD 2009 (Cecek records)
Trojice z Českých Budějovic s příznačným názvem Idiot Pricip vznikla v roce 2005 a na svém kontě mají 4 výplody. Tím posledním je album 11 stop, kterého se ujal Cecek records.
CD obsahuje 11 skladeb v trvání 37:34 minut s kvalitním (hodně kvalitním) zvukem. Booklet obsahuje texty písní a foto skupiny. Po vydání alba se dotočil i klip, což je škoda, neb mohl být součástí alba pro PC. No není, takže si ho můžete pustit ze stránek skupiny a nebo když budete hledat, tak i jinde. Klip je natočen k písni 6 stop.

Album se nese v několika hudebních žánrech. A není jich málo - Rock , ano tím bych začal, toho je zde nejvíce zastoupeno, dále pak Punk, Indie, Grunge a retro Rock n Roll. No je toho dost, však Idiot Princip toto vše zvládají velmi dobře a poskytují zajímavý poslech i vjem. Snad vzorem pro tyto chlapce byly skupiny F.R.C., Abraxas, Police, Stranglers a jim podobný. Pozor , nejde o nějaký návrat do minulosti, odehrají to pěkně po novu, no snad mohu napsat – moderněji (aby v tom nikdo nehledal disco a tak). Lépe si přejít na stránky skupiny vyslechnout mp3 z nového alba a udělat si vlastní vjem. Posléze toto album zakoupit za 100Kč a stáhnout mp3 album Zejtra chci klid!!!

Velmi zajímavá a propracovaná hudba, ucházející texty, nápaditost a překvapení. Toto vše lze od Idiot Princip čekat. Doporučuji.

Panenka Voodoo
Fialová
z A do B
Jak by řekl Freud
Něco
M.E.Z.I.
Oslava a konec světa
Galerie
6 Stop
Ten Den
Poslední11 Stop
SUPERTEST
Zejtra Chci Klid!!!
Stíny Budoucnosti

Johnny d'Učitel - kytara, zpěv
Bin Diesel - basa, zpěv
Františkáán – bicí
http://www.idiotprincip.com
http://www.cecek.com
 
Prihlasit - Registrovat prez facebook
status Chat ( přihlásit se)
BeatZone.cz Chat