no cover -  

Reportáž psaná z obýváku

Comments · 181 Views

Proč má mít popis víc než 32 znaků? Mě by stačilo jenom napsat: O životě v polokaranténě.

Proč polokaranténa? Vysvětlení je jednoduché. Protože když přišlo nařízení současného stavu, naše malá stanice zažila akci Kulový blesk. Během pár desítek minut nás rozdělili do tří skupin. A,B,C. Skupina A hned následující den, začala čtrnáctidenní maraton, nás skupinu B vyřadili jako jaderný reaktor na dva týdny z provozu a skupina C dostala potřebnou techniku a její členové dostali rozkaz nevstupovat na naše území. Užívají si tedy slasti i strasti Home Office. 

Ty nečekané dva týdny volna mnou, workoholikem, docela zamávaly. V pondělí přišla panika z vidiny 336 hodin levitace a zevlování. Takže začalo vymýšlení co s volným časem. Cvičení na bicí bylo nutné proložit jinou aktivitou. 

Jsem moderátor, takže podcast? Jasně! Teď už jenom vybrat téma. Také jsem si plánoval výlety s mým elektromobilem a meditace v přírodě. Jenže omezení pohybu je omezení pohybu. Takže jsem výlety musel omezit jen na cestu do Lidlu spojenou s nabíjením.

A přišel víkend. První volný víkend po osmi letech! Cvičit na bicí, když je jistota, že je plný dům nebyl dobrý nápad. Ač mám pro tyto účely sadu elektronických bubnů a sluchátka na uších, byl jsem i přesto pokárán, že ruším přilehlé sousedy z vyspávání sobotní kocoviny.

Nakonec jsem se vrhnul do přetváření webů. Ty weby mám tři, takže naštěstí bylo na následujícíh sedm dní práce víc než dost.

Teď, po čtrnácti dnech strávených za mikrofonem, si užívám další dva týdny doma. Ale tentokrát první polovina utekla jako mávnutím ruky. Z toho neustálého bubububu, které musíte neustále poslouchat a občas šířit dál mezi lidi, jsem se vzpamatovával vlastně až do pátku. A teď už je úterý, tedy už jen šest dní volna a zase zpátky do rachoty.

Comments
Ondřej Med 2 yrs

Zajímavé cece. Já mám naštěstí práce pořád dost, ale moje firma je aktuálně death a vzkříšení nebude jednoduché, lidi jsem poslal na pracák... No bude to boj, jelikož se jedná o firmu zajišťující produkci kulturních akcí a festivalů (ozvučení a osvětlení). Většinu akci jsme měli v zahraničí a nebo zahraniční kapely v ČR, takže vyhlídky v prdeli a na skladě technika za 10M k hovnu 😞
Co se týče popisu 😂 Ten chci zrušit, respektive bude dobrovolný a pokud nebude zadaný, v popisu se zveřejní nekodil desítce znaků z hlavního článku. Udělám to radši hned večer, pokud si na to vzpomenu 😉