no cover -  

Pátkoneděle

Comments · 170 Views

........aneb když dnes je vlastně pozítří

To jsem měl dneska ráno takový zásek. 

Srkám kafe, pročítám, duchem mimo, hudební novinky v e-mailu a v hlavě si probírám svůj dnešní sen. Zdálo se mi, že na mě kolega uchystal kanadský žertík. Prostě příjdu do studia, nasadím sluchátka  a slyším něco jiného, než leze ven. Mým úkolem v tom snu bylo do zpráv odhalit odkud se ten zvuk line a přepnout daný knoflík do správné polohy. To se mi nakonec povedlo a tak mi přišli pogratulovat dva úplně cizí lídé. Do toho mi píše máma, co je u nás na vsi nového. 

A tu ve mě hrkne! "Jé, maminko, ty můj poklade! Všecko nejlepší k svátku!" "děkuji, ale nějak brzo ne?" odpoví maminka. No jasně! Svátek jako svátek. Prostě jsem si vsugeroval, že je dneska neděle a žil s tím pocitem celé ráno. Ale zmílena neplatí, žel bohu je teprve pátek.

Možná teď namítáte, proč se tak těším na neděli, když to vlastně bude znamenat konec prodlouženého víkendu, který sotva začal. 

Ano, začal, ale já mám zatím ještě pořád pracovní týden, který skončí právě v neděli v 19:00.

A tak už se pomalu těším na dva týdny vlastních plánů, zkoušení ve zkušebně, programování a výletů kam se mi jen zamane.

Tak hezký prodloužený víkend, jestli patříte mezi šťastlivce. A jestli ne, tak si z toho nedělejte těžkou hlavu, volno bude, až druzí budou dřít a na svou práci láteřit.

Comments